آنتن برد بلند UHF تایگر

آنتن برد بلند UHF تایگر

آنتن برد بلند UHF تایگر یکی از محصولات ZKT با ویژگی های قابل توجه برای کنترل عبور و مرور می باشد. با استفاده از این محصول قادر خواهید بود به صورت خودکار رفت و آمد افراد را کنترل کنید. آنتن برد بلند تایگر با قابلیت تشخیص تگ و کارت می تواند برای کنترل عبور و مرور از انبار، پارکینگ و… به کار رود. در صورت استفاده از این آنتن در مجتمع هاي بزرگ علاوه بر خودکار نمودن باز شدن درهاي پارکینگی، صرفه جویی قابل ملاحظه اي نیز در هزینه ها به همراه خواهد داشت. این آنتن ضد آب دارای بدنه ای سفید رنگ به ابعاد 450×450 میلی متر است و ضخامت آن 50 میلی متر می باشد.

عملکرد سیستم کنترل تردد تگ خوان و کارت خوان ZKT مدل UHF-201

کارکرد این سیستم به صورت شناسایی تگ قرار گرفته بر روی خودرو ها در کنار تسهیل باز و بسته کردن درب ساختمان با امنیت بالا است. از دلایل استفاده از سیستم تگ خوان می توان به این مورد اشاره داشت که در مجتمع هایی با تعداد واحد بالا، استفاده از ریموت کنترل صرفه اقتصادی ندارد و بهتر است از روش دیگری استفاده کرد. همچنین می توانید از آن برای کنترل تردد در انبار نیز استفاده کنید.
استفاده از سیستم تگ خوان تایگر با نصب «تگ» بر روی شیشه اتومبیل شما انجام می گیرد. این تگ که شبیه به برچسبی کوچک است بر روی شیشه جلوی ماشین قرار می گیرد. هر تگ کد مخصوص و تعریف شده ای برای خود دارد، از طرفی در قسمت ورودی ساختمان، آنتن و کنترلر قرار می گیرند. با نزدیک شدن اتومبیل به درب ساختمان و خوانده شدن تگِ قرار گرفته بر روی آن خودرو شناسایی شده و درب پارکینگ یا راهبند باز خواهد شد. سیستم کنترل تردد قابلیت خوانش تگ ها تا فاصله 12 متری را دارد و می تواند در این فواصل تگ خودروی شما را تشخیص دهد (این میزان قابل تنظیم است). سیستم کارت خوان نیز عملکردی مانند دیگر سیستم های Cart Reader دارد. عملکرد در دمایی بین -20 تا +60 درجه سانتی گراد است.
این دستگاه کارت خوان دارای گواهینامه بین المللی ایزو 18000 و استاندارد حفاظت آن IP68 است. IP استانداردی جهانی است که هر کدام از اعداد آن بر اساس قرار گیری در جایگاه یکان و یا دهگان مفهومی متفاوت خواهد داشت. این دو عدد در کنار یکدیگر به مفهوم مقاوم بودن در برابر نفوذ گرد و غبار و همینطور آب است.

  

مزایای استفاده از سیستم کنترل تردد آنتن برد بلند UHF تایگر

همانطور که پیشتر نیز اشاره شد، این محصول در مقایسه با دیگر سیستم های کنترل ورود و خروج از مزایایی بهره مند است که در زیر به آن ها اشاره می گردد:

  • افزایش امنیت و بهره وری با ثبت اتوماتیک تردد ها
  • کاهش خطای انسانی در کنترل و ثبت تردد ها
  • مدیریت تردد ها با حذف، اضافه و زمانبندی مجوز ها (برای مثال منع تردد در ایام تعطیل و یا ساعات غیر شیفت)
  • راحتی و آسایش با کنترل و ثبت اتوماتیک تردد
  • مدیریت مرکزی سیستم توسط نرم افزار و تهیه گزارش های متنوع
  • مدیریت اخذ شارژ از ساکنین با اعمال محدودیت های تردد برای مصارف مسکونی

 

شما می توانید برای کسب اطلاعات تکمیلی در مورد این محصول و همین طور خرید دستگاه با بخش فروش سیستم پرداز گیل تماس حاصل نمایید.

                 تلفن:33241866-33261510-013

                                 09115481331

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

[mailpoet_form id="1"]

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۴

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *